Przy realizacji projektów muzycznych bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem. Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, dla tych z Państwa, którzy dysponują ograniczonym czasem dla realizacji nagrań lub dla których maksymalne ograniczenie wydatków związanych z ich realizacją ma kluczowe znaczenie, świadczymy profesjonalne usługi masteringu i miksu poprzez Internet.

Dla skorzystania z ww. usług wystarczy postępować zgodnie z instrukcją poniżej:

  1. Skontaktuj się z nami aby otrzymać adres serwera ftp Studia, gdzie należy przesłać materiał muzyczny, który ma być poddany masteringowi lub zremiksowaniu;
  2. Do plików muzycznych należy dołączyć tytuły plików z tytułami utworów i określić ich kolejność na finalnym masterze;
  3. Prosimy o przesłanie informacji szczegółowych w zakresie oczekiwań dotyczących wyciszeń, edycji, redukcji szumów, odstępów czasowych pomiędzy utworami, itp.
  4. Na podstawie otrzymanych materiałów dokonujemy wyceny usługi masteringu i/lub remiksu utworu(ów) i przesyłamy ją do klienta wraz ze wskazaniem numeru konta bankowego na potrzeby dokonania przez niego wpłaty zaliczki w wysokości 30% wartości usługi;
  5. Po uznaniu konta bankowego ICD Studio wymaganą kwotą zaliczki przystępujemy do realizacji zlecenia.
  6. Po wykonaniu usługi przesyłamy materiał drogą elektroniczną do finalnej akceptacji klienta.
  7. Po akceptacji ze strony Usługobiorcy – materiał muzyczny jest zgrywany na płytę CD lub odsyłany na serwer ftp Studia do pobrania przez klienta (w zależności od potrzeb).
  8. Ostateczne rozliczenie usługi następuje na podstawie faktur VAT.