ICD Studio, to profesjonalne studio nagrań z siedzibą w Warszawie, którego właścicielem jest ceniony w Polsce i za granicą kompozytor i producent muzyczny – Irek Dreger (MEDUSA).

Specjalizujemy się w szeroko rozumianych produkcjach muzycznych, wielośladowej rejestracji audio, realizacji miksów oraz masteringu utworów muzycznych. Poza realizacją nagrań świadczymy usługi producencko-kompozytorskie. Współpracujemy z wieloma znanymi kompozytorami, muzykami, realizatorami dźwięku i lektorami.

Doświadczony personel oraz w pełni wyposażone sale: reżyserska i kabina nagraniowa wraz z zapleczem socjalnym są gwarancją usług na najwyższym poziomie.

Dogodny dojazd i atrakcyjna lokalizacja naszego studia (Ogród Włochy), to dodatkowe atuty sprzyjające procesowi tworzenia projektów i nagrań muzycznych.

Oferujemy konkurencyjne ceny naszych usług, a przy dłuższych sesjach nagraniowych atrakcyjne rabaty i zniżki.

Dla artystów i muzyków spoza Warszawy istnieje możliwość zakwaterowania na terenie Studia. W cenie usług zapewniamy ograniczoną liczbę miejsc parkingowych na ogrodzonej posesji.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Studia i skorzystania z naszych usług. Zaufało nam już wielu… w pełni usatysfakcjonowanych klientów.